برگزاری رویداد علمی فرهنگی کافه کتاب

برگزاری رویداد علمی فرهنگی کافه کتاب

 

 

 

رویداد علمی فرهنگی کافه کتاب با رونمایی از کتاب های خریداری شده از سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و نشست علمی با موضوع سالمندی و سلامت اجتماعی با حضور دکتر حمیدرضا خانکه معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، دکتر دلبری رئیس انجمن علمی سالمندشناسی و طب سالمندی ایران  و متخصصان حوزه سالمندی، اعضای هیات علمی و دانشجویان با اعطای امتیاز فرهنگی جهت ارتقا اعضای هیات علمی، ۲۲ خرداد در کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه، دکتر طلیعه ظریفیان سرپرست کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در مراسم کافه کتاب گفت: رویداد فرهنگی کافه کتاب که به صورت فصلی و مناسبتی در کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار می شود، معمولا با یک رویداد علمی همزمان می شود و پل ارتباطی با کاربران کتابخانه ایجاد می کند .

وی ضمن بیان گزارش از فعالیت کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران افزود:خوشبختانه در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ۳۵۱ نسخه کتاب فارسی کامل دریافت شده و در مرحله ثبت و آماده سازی می باشد.

وی اظهار داشت: در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران همچنین، ۲۸۷ عنوان کتاب الکترونیک ۲۰۲۲و ۲۰۲۳ در زمینه موضوعی آناتومی، فیزیولوژی و.. در کتابخانه دیجیتال حنان بارگذاری شده است.

دکتر ظریفیان گفت: تجهیز کتابخانه به حمایت گروه‌های آموزشی بستگی دارد و لازم است اعضای هیأت علمی نیز در این موضوع مشارکت لازم را داشته باشند .

وی ضمن تشکر از کارشناسان کتابخانه مرکزی دانشگاه افزود :خوشبختانه تمام کتابداران تلاش خود را برای ارتقای سطح کتابخانه می کنند و شاهد حمایت‌های مادی و معنوی دکتر خانکه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه نیز بودیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *